fbpx
Sünnipäevad

Sünnipäev on vaid üks kord aastas! Tule pea oma sünnipäev Escape Room Factorys.

Sünnipäevad

 

Sünnipäevad on erilised üritused. Tule pea oma sünnipäev või korralda üllatuspidu Escape Room Factory Tartus.

 

Sünnipäevad Escape Room Factory Tartu Meelelahutuskeskus on väga meeleolukad. Sünnipäevi korraldame nii noortele kui ka vanadele. Oleme alati avatud originaalsetele ettepanekutele, seega võta meiega ühendust ning räägime juba lähemalt sinu järgmisest sünnipäevast.

 

Põgenemismängud pakuvad suurepärast võimalust kogeda midagi täiesti uut. See maagiline ja mõistatuslik meelelahutusvorm toob kokku ka kõige kaugemad sõbrad ja tuttavad muutes sünnipäeva tähendust nii ajas kui ruumis.

 

Ürituse ajal saad oma külalistega aega veeta hubases rustikaalse disainiga lounge ruumis. Kokku saame võõrustada kuni 25 inimest ning soovi korral pakume ka võimalust tulla oma söökide ja jookidega. Lisaks kõigele pakume ka sauna kasutamise võimalust.

 

Escape Room Factory Tartu Meelelahutuskeskuses on industriaal-stiilis baar, kus saab endale tellida meelepäraseid karastus- ja alkohoolseid jooke.

 

Oma sünnipäeva on võimalus kombineerida erinevate teenustega mida kohapeal Teile pakume.

 

Sünnipäeva broneerimiseks saate meile kirjutada või helistada. Leiame just Teile sobiva lahenduse, et pidada üks meeldejääv sünnipäevaüritus Escape Room Factory Tartus.

 

Tutvu ka meie poolt pakutavate pakettidega ehk leiad endale just sealt sobiva lahenduse ürituse korraldamiseks.

 

Lisaks hoia silm peal meie eripakkumistel ning sotsiaalmeedia kontodel.

 

Põgenemismängud

 

Põgenemismäng on mõistatuspõhine keskkond, kus tuleb leida vihjeid, lahendada mõistatusi ja suhelda oma meeskonnakaaslastega ruumist pääsemiseks.

 

Üldiselt mängitakse põgenemismänge väikestes rühmades lõbusa ajaveetmisena. Ühe mängu kestvus on ligikaudu 60 minutit. Üha enam ei ole eesmärk ruumist põgeneda, vaid saavutada mõni muu tulemus, näiteks mõne teoreetilise sündmuse ärahoidmine või kuriteo lahendamine.

 

Peitus Pimedas

 

Tegu ei ole põgenemismänguga, mängu formaat on teine.

 

Peida ennast pimedas nii, et keegi sind üles ei leia või otsi ise inimesi meisterliku oskusega, nagu kass pimedas. On kohti, kuhu parem mitte sattuda nagu näiteks meie kummituste maja.  Ta ootab igat ühte, kes julgeb tahtmatult ületada künnise, ning annab ennast kurjade jõudude kätte. Aga mida teha uudishimuga, kui see tõmbab teid seikluste juurde. Me võime kõditada närve ja see ongi stiimul minna öösel kummituste majja.

 

Esialgu peate siin korralikult ringi vaatama ja siis pidada plaane edasiseks tegevuseks. Pange tähele, et teie igal sammul on omad tagajärjed. Aeg jookseb siin väga kiiresti ja kui valisite vale tegevuse, siis kaotate mängu. Siin on palju huvitavaid asju, palju saladusi ja mõistatusi.

 

Uurige läbi kõik nurgad ja peidukohad. Kummitustega maja avab teile oma saladused ja aitab teid oma hirmudest üle saada.