fbpx
Firmaüritused

Meeleolukad firmaüritused Escape Room Factory Tartus.

Firmaüritused

 

Escape Room Factory Tartu Meelelahutuskeskus firmaüritused igale maitsele, olgu selleks jõulupidu, meeskonnaüritus või kolleegi sünnipäev. Ürituse ajal saad oma kolleegidega aega veeta hubases rustikaalse välimusega lounge ruumis. Kokku saame võõrustada kuni 25 inimest ning soovi korral pakume ka üritustele toitlustust ning sauna kasutusvõimalust.

 

Escape Room Factory Tartu Meelelahutuskeskuses on industriaal stiilis baar, kus saab endale tellida suurepäraseid jooke. Võimaldame ka tellida meelepäraseid jooke juba ette.

 

Põgenemismängud pakuvad suurepärast võimalust kogeda midagi täiesti uut. See maagiline meelelahutusvorm toob kokku ka kõige kaugemad sõbrad ja tuttavad muutes firmaürituste tähendust nii ajas kui ka ruumis.

 

Firmaüritused Escape Room Factory Meelelahutskeskuses on väga mitmekülgsed. Meie keskuses on põgenemistuba Mõrtsuka Päevik ja seiklusrohke põnevusmäng Peitus Pimedas. Kõiki meie teenuseid saab kombineerida vastavalt Teie soovidele.

 

Firmaürituse broneerimiseks saate meile kirjutada või helistada. Leiame just Teie firmale sobiva lahenduse, et pidada üks meeldejääv üritus Escape Room Factory Tartus.

 

Tutvu ka meie poolt pakutavate pakettidega ehk leiad endale just sealt sobiva lahenduse ürituse korraldamiseks.

 

Lisaks hoia silm peal meie eripakkumistel ning sotsiaalmeedia kontodel.

 

Põgenemismängud

 

Põgenemismäng on mõistatuspõhine keskkond, kus tuleb leida vihjeid, lahendada mõistatusi ja suhelda oma meeskonnakaaslastega ruumist pääsemiseks.

 

Üldiselt mängitakse põgenemismänge väikestes rühmades lõbusa ajaveetmisena. Ühe mängu kestvus on ligikaudu 60 minutit. Üha enam ei ole eesmärk ruumist põgeneda, vaid saavutada mõni muu tulemus, näiteks mõne teoreetilise sündmuse ärahoidmine või kuriteo lahendamine.

 

Peitus Pimedas

 

Tegu ei ole põgenemismänguga, mängu formaat on teine.

 

Peida ennast pimedas nii, et keegi sind ülesse ei leia või otsi ise inimesi meisterliku oskusega, nagu kass pimedas. On kohti, kuhu parem mitte sattuda nagu näiteks meie kummituste maja.  Ta ootab igat ühte, kes julgeb tahtmatult ületada künnise, ning annab ennast kurjade jõudude kätte. Aga mida teha uudishimuga, kui see tõmbab teid seikluste juurde. Me võime kõditada närve ja see ongi stiimul minna öösel kummituste majja.

 

Esialgu peate siin korralikult ringi vaatama ja siis pidada plaane edasiseks tegevuseks. Pange tähele, et teie igal sammul on omad tagajärjed. Aeg jookseb siin väga kiiresti ja kui valisite vale tegevuse, siis kaotate mängu. Siin on palju huvitavaid asju, palju saladusi ja mõistatusi.

 

Uurige läbi kõik nurgad ja peidukohad. Kummitustega maja avab teile oma saladused ja aitab teid oma hirmudest üle saada.