fbpx
Sünnipäevad

Sünnipäev on vaid üks kord aastas! Tule pea oma sünnipäev Escape Room Factorys.

Sünnipäevad

 

Escape Room Factory Meelelahutuskeskus pakub võimalust korraldada meeleolukaid sünnipäeva üritusi. Üritusi korraldame nii noortele kui ka vanadele. Oleme alati avatud originaalsetele ettepanekutele, seega võta meiega ühendust ning räägime juba lähemalt sinu järgmisest sünnipäevapeost.

 

Põgenemismängud pakuvad suurepärast võimalust kogeda midagi täiesti uut. See maagiline ja mõistatuslik meelelahutusvorm toob kokku ka kõige kaugemad sõbrad ja tuttavad muutes sünnipäeva tähendust nii ajas kui ruumis.

 

Ürituse ajal saad oma külalistega aega veeta hubases rustikaalse disainiga lounge ruumis. Kokku saame võõrustada kuni 50 inimest ning soovi korral pakume ka üritustele toitlustus võimalusi.

 

Escape Room Factory Meelelahutuskeskuses on industriaal stiilis baar, kus saab endale tellida meelepäraseid karastus- ja alkohoolseid jooke. Pakume võimalust ette tellida meelepäraseid jooke oma ürituste tarbeks näiteks tervitusjoogid külalistele jpm.

 

Oma sünnipäeva on võimalus kombineerida erinevate teenustega mida kohapeal Teile pakume.

 

Sünnipäeva broneerimiseks saate meile kirjutada või helistada. Leiame just Teile sobiva lahenduse, et pidada üks meeldejääv sünnipäevaüritus Escape Room Factorys.

 

Tutvu ka meie poolt pakutavate pakettidega ehk leiad endale just sealt sobiva lahenduse ürituse korraldamiseks.

Lisaks hoia silm peal meie eripakkumistel ning sotsiaalmeedia kontodel.

 

Põgenemismängud

 

Põgenemismäng on mõistatuspõhine keskkond, kus tuleb leida vihjeid, lahendada mõsitatusi ja suhelda oma meeskonnakaaslastega ruumist pääsemiseks.

Üldiselt mängitakse põgenemismänge väikestes rühmades lõbusa ajaveetmisena. Ühe mängu kestvus on ligikaudu 60 minutit. Üha enam ei ole eesmärk ruumist põgeneda, vaid saavutada mõni muu eesmärk, näiteks mõne teoreetilise sündmuse ärahoidmine või kuriteo lahendamine.

 

Seikluspark

 

Seikluspark paneb proovile nii sinu füüsilised võimed kui ka tasakaalu. Tule ja läbi seikluspargi 9 rada otse Escape Room Factory Meelelahutuskeskuse kohal.
Instruktaas tehakse ronijatele kohapeal. Ohutuks seikluseks varustame ronijaid rakmetega.

 

X-Maze

 

X-Maze mängus saab igat etteantud ülesannet lahendada üks valikuline meeskonna liige, kes valitakse välja enne ülesande sooritamist. Meie anname vaid aimu, milline võib olla ruumis olev ülesanne. Ülesandeid sooritades kogute X – märgiseid, mille eest saate lõpukambris ühise ülesande sooritamiseks vajalike sekundeid.

Iga X märgis annab teie meeskonnale 5 sekundit, et lõpukambris lahendada ülesanne ja teenida väärikas punktiskoor.
Kes kogub kõige enam sedeleid hooaja jooksul ning suudab püsida edetabelis saab ka premeeritud!

Sünnipäevad
Kontaktivorm

Võta meiega ühendust!

Päringuvorm:


Arvustused

Escape Room Factory

Klientide arvustused

Elli R 10.jaanuar 2020

Tripadvisor
Have been there several times, both very pleasant and will definitely go again! The staff is friendly and sweet.

Richard Jaarman 22.detsember 2019

Google
Hästi huvitavad ja erinevad põgenemismängud võrreldes teiste põgenemistubadega. On suur valik erinevate tubade ja mängude vahel

Indrek K 22.november 2019

Google
Väga professionaalne place ja tore külastus. Cannibal Hannibal tuba võib soovitada ;)

Karl Trink 31.oktoober 2016

Facebook
I'd give it a 5 if the scales in the butchery would have worked properly and 'three' written on a clue would be understandable, insted all six of us just saw 6 line. But overall, the experience was great and i will come again for sure.

Kerli Roosvald 20.november 2019

Facebook
Käisime võidetud Hannibali toas- no super lahe oli! Mis sest, et ei suutnud kadunud sõpra aidata, aga ülejäänud veetsid küll meeldejäävad 60 minutit. Aitäh Teile!

Anžela Demidenko 11.jaanuar 2020

Facebook
Käisime Hannibal toas, väga meeldis, jõudsime kõik teha, teenindus super!
 
Copy link
Powered by Social Snap