fbpx
Meeskonnakoolitused

Oled tüdinenud igavatest meeskonnakoolitustest?

Meeskonnakoolitused

 

4 pidepunkti, miks korraldada meeskonnaüritusi just Escape Room Factory Meelelahutuskeskuses, kus on strateegiline meeskonnamäng X-Maze, 3 erinevat põgenemistuba ning 9 rajaline seikluspark.

 

1. Lõbu – Meie meelelahutuskeskus pakub erinevaid võimalusi meeskonnaürituste korraldamiseks. Kõik meie poolt pakutavad teenused on kindlasti lõbusad, kuid ka õpetlikud meeskondliku koostöö parandamiseks . Läbi mängulise tegevuse hakkad paremini aru saama oma meeskonnaliikmete tugevatest ja nõrkadest külgedest. Sa näed, kes haarab koheselt ohjad, kes on suur meeskonnamängija ning, kellele meeldib omaette nokitseda.

 

2. Koolitused, mille järel on võimalik koheselt õpitud teadmisi rakendada. Pakume koostöös AESTIA meeskonnaga koolituspakette, kus on mitmeid erinevaid koolitus võimalusi meeskonnatöö edandamiseks. Enne Escape Room Factory külastust saad sa broneerida oma meeskonnale sobiva koolituspaketi ning seejärel omandatud teadmised põgenemismängudes proovile panna.

 

3. Meie strateegiline meeskonnamäng X-Maze annab kõigile meeskonnaliikmetele võimaluse näidata enda oskusi erinevate ülesannete lahendamisel. Mängu käigus on vaja igal meeskonnaliikmel sooritada individuaalne ülesanne või katsumus, mille käigus teised meeskonnaliikmed saavad aidata meeskonnakaaslast distantsilt. X-Maze strateegiline meeskonnamäng arendab meeskonna vahelist suhtlusoskust ja tõstab motivatsiooni meeskonnatöös.

 

4. Olles käinud meie põgenemistubades või strateegilises meeskonnamängus X-Maze saate analüüsida pärast mänge meeskonnatöö oskust, kokku sobivust ning suhteid meeskonna siseselt. Terve meeskond saab parema taju sellest, millised on sinu kollegid ning kuidas nad võivad käituda erinevates olukordades. Hiljem saate kõike koolitusel ning praktikas õpitut teadmisi kasutada oma meeskonnatöö parandamisel tavapärases töökeskonnas.

Lisaks tutvu ka meie eripakkumistega ning hoia silm peal meie sotsiaalmeedial.

Copy link
Powered by Social Snap