fbpx
Meeskonnakoolitused

Oled tüdinenud igavatest meeskonnakoolitustest?

Meeskonnakoolitused

 

4 pidepunkti, miks korraldada meeskonnaüritusi just Escape Room Factory Meelelahutuskeskuses, kus on strateegiline meeskonnamäng X-Maze, 3 erinevat põgenemistuba ning 9 rajaline seikluspark.

 

1. Lõbu – Meie meelelahutuskeskus pakub erinevaid võimalusi meeskonnaürituste korraldamiseks. Kõik meie poolt pakutavad teenused on kindlasti lõbusad, kuid ka õpetlikud meeskondliku koostöö parandamiseks . Läbi mängulise tegevuse hakkad paremini aru saama oma meeskonnaliikmete tugevatest ja nõrkadest külgedest. Sa näed, kes haarab koheselt ohjad, kes on suur meeskonnamängija ning, kellele meeldib omaette nokitseda.

 

2. Koolitused, mille järel on võimalik koheselt õpitud teadmisi rakendada. Pakume koostöös AESTIA meeskonnaga koolituspakette, kus on mitmeid erinevaid koolitus võimalusi meeskonnatöö edandamiseks. Enne Escape Room Factory külastust saad sa broneerida oma meeskonnale sobiva koolituspaketi ning seejärel omandatud teadmised põgenemismängudes proovile panna.

 

3. Meie strateegiline meeskonnamäng X-Maze annab kõigile meeskonnaliikmetele võimaluse näidata enda oskusi erinevate ülesannete lahendamisel. Mängu käigus on vaja igal meeskonnaliikmel sooritada individuaalne ülesanne või katsumus, mille käigus teised meeskonnaliikmed saavad aidata meeskonnakaaslast distantsilt. X-Maze strateegiline meeskonnamäng arendab meeskonna vahelist suhtlusoskust ja tõstab motivatsiooni meeskonnatöös.

 

4. Olles käinud meie põgenemistubades või strateegilises meeskonnamängus X-Maze saate analüüsida pärast mänge meeskonnatöö oskust, kokku sobivust ning suhteid meeskonna siseselt. Terve meeskond saab parema taju sellest, millised on sinu kollegid ning kuidas nad võivad käituda erinevates olukordades. Hiljem saate kõike koolitusel ning praktikas õpitut teadmisi kasutada oma meeskonnatöö parandamisel tavapärases töökeskonnas.

Lisaks tutvu ka meie eripakkumistega ning hoia silm peal meie sotsiaalmeedial.


Arvustused

Escape Room Factory

Klientide arvustused

Elli R 10.jaanuar 2020

Tripadvisor
Have been there several times, both very pleasant and will definitely go again! The staff is friendly and sweet.

Richard Jaarman 22.detsember 2019

Google
Hästi huvitavad ja erinevad põgenemismängud võrreldes teiste põgenemistubadega. On suur valik erinevate tubade ja mängude vahel

Indrek K 22.november 2019

Google
Väga professionaalne place ja tore külastus. Cannibal Hannibal tuba võib soovitada ;)

Karl Trink 31.oktoober 2016

Facebook
I'd give it a 5 if the scales in the butchery would have worked properly and 'three' written on a clue would be understandable, insted all six of us just saw 6 line. But overall, the experience was great and i will come again for sure.

Kerli Roosvald 20.november 2019

Facebook
Käisime võidetud Hannibali toas- no super lahe oli! Mis sest, et ei suutnud kadunud sõpra aidata, aga ülejäänud veetsid küll meeldejäävad 60 minutit. Aitäh Teile!

Anžela Demidenko 11.jaanuar 2020

Facebook
Käisime Hannibal toas, väga meeldis, jõudsime kõik teha, teenindus super!
 
Copy link
Powered by Social Snap