fbpx
Koolituspaketid

Aestia Koolituskeskus

Koolituspaketid: kvaliteetne, vabas õhkkonnas, mis oleks kõikidele kasulik. Suhtlemine, argumenteerimine, kommunikatsiooni puhul hea argumendi ehitamine.

 

1. Meeskonna juhtimine – Hea meeskonna juhtimine eeldab kindlat kommunikatsiooni, ühiste eesmärkide seadmist ning piisaval hulgal empaatiat. Oluline on ka mõista, et juhtimine ei tähenda alati pisidetailide reguleerimist, vaid anda ka meeskonna teistele liikmetele vabadus otsustada enda parema äranägemise järgi. Koolitusel keskendume meeskonnadünaamika erinevate tahkude teoreetilisele ning ka praktilistele nüanssidele.

 

2. Avalik esinemine – Avalik esinemine nõuab julgust. Julgust öelda välja enda mõtteid selgelt ja kõlavalt. Ja puhkudel ka veidi enam hingestatult/pateetiliselt. Harjutame kõnekirjutamise lihtsamaid vorme (k.a. liftikõne) ning mängime neid koos läbi. Päeva lõpus on oluline, et hääl oleks selge ja laup kuiv!

 

3. Team building – Tihti tundub, et osad meeskonnad töötavad justkui iseenesest ja ilma suuremate probleemideta, samas ei suuda teised sarnase ülesehituse, suuruse ja rollidega kollektiivid oodatavaid tulemusi toota. Koolituse käigus proovime vastata küsimusele, kuidas ehitada tiime nii, et need põhineksid usaldusel, ühistel väärtustel ja eesmärkidel.

 

4. Inspiratsioon – Kui räägitakse inimeste ja töötajate inspireerimisest, mõeldakse tihti klišeelike tsitaatide ja inspiratsioonikõnelejate peale. Samas jäävad ühekordsed inspiratsioonikõned inimestele meelde vaid koolituspäeva lõpuni ning silmaga nähtavat tulemust organisatsioonis sellega ei kaasne. Koolitusega tahame osalejatele pakkuda võimalust ammutada inspiratsiooni igapäevast, lähenedes teemale läbi praktilise vaate.

 

5. Ajajuhtimine – Aeg on üks vähestest ressurssidest, mida ei ole võimalik juurde laenata, koguda või taaskasutada. See tähendab, et äärmiselt oluline on osata aega võimalikult efektiivselt enda hüvanguks ära kasutada. Koolitusel paneme rõhku ajakasutuse tõhustamisele läbi igapäevaste harjumuste mõistmise ja muutmise.

 

6. Problem solving – Proleeme tuleb meil lahendada igapäevaselt nii individuaalselt kui ka meeskonnas. Iga lahendamata probleem loob uusi probleeme ja iga lahendamata olukord kerkib esile uute probleemide taustal. Koolitusel keskendume probleemide ennetamisele, konfliktide lahendamise etappidele ning erinevatele võimalustele probleemide ületamiseks.

 

7. Kriitiline mõtlemine – Kriitilist mõtlemist peetakse tänapäeval üheks võtmeoskuseks, mille omandamine võimaldab erinevates elusituatsioonidest hästi toime tulla ning õigeid järeldusi teha. Sama oluline on kriitiline mõtlemine meeskonnas, kus ühise otsuse langetamisele peavad eelnema argumenteerimine ja faktidele põhinevad arutelud. Koolitusel käsitleme viise ja ideid, kuidas arutelud ning otsutusprotsess vastavalt üles ehitada.

 

8. Modereerimine/fasiliteerimine – Meeskonna arutelud peavad olema läbimõeldud ja ühisele arusaamisele suunatud. Aitame sinu meeskonnal jõuda heade ideedeni läbi mõtteülesannete ja juhitud arutelude ning laseme meeskonnal tegeleda vaid mõttetööga.

 

Tutvu ka meie poolt pakutavate pakettidega ehk leiad just sealt omale sobiva lahenduse, et pidada üks meeldejääv firmaüritus Escape Room Factorys.

 

Lisaks hoia silm peal meie eripakkumistel ning sotsiaalmeedia kontodel.

 

Copy link
Powered by Social Snap