fbpx
Kinkekaardid

Parim kingitus on kinkekaart!

Escape Room Factory kinkekaart on parim kingitus Sinu lähedasele! Kinkekaardi omanikul on võimalus ise otsustada, millise elamuse ta soovib kinkekaarti kasutades osta. Saadaval on kinkekaardid väärtuses 50 €, 75 € ja 95 €. Lisaks on võimalus osta kinkekaarte vabas vääringus (summa valid ise).

 

Kinkekaart kehtib Escape Room Factory Meelelahutuskeskuses. Kui ostu maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis saab jääksummat  kasutada muude teenuste eest tasumiseks seni kuni kinkekaart on kehtiv. Kinkekaardi väärtuse ületamisel saab ületatud summa juurde tasuda.


Kinkekaardi jääkväärtust saad kontrollida vajutades lingile “Kontrolli kinkekaardi jääki”. Lingi leiad kinkekaartide valikute alt.

 

Soetades kinkekaardi Internetist (www.escaperooms.ee keskkonnast) saadetakse Sinu e-postile kinkekaart, millel on unikaalne kinkekaardinumber. Kinkekaardi kasutamiseks www.escaperooms.ee keskkonnas, vali sobiv teenus ning teosta broneering sobivale kuupäevale. Makseviisiks vali tasun kohapeal ning ennem mängu algust esita kinkekaart mängujuhile, kes kontrollib kinkekaardi kehtivust, seejärel saate juba meelt lahutama asuda.

 

Tutvu ka meie poolt pakutavate pakettidega ehk leiad just sealt omale sobiva lahenduse, et pidada üks meeleolukas sündnmus Escape Room Factorys.

Lisaks hoia silm peal meie eripakkumistel ning sotsiaalmeedia kontodel.

Copy link
Powered by Social Snap