fbpx
Firmaüritused

Meeleolukad firmaüritused Escape Room Factorys.

Firmaüritused

 

Escape Room Factory Meelelahutuskeskus pakub firmaüritusi igale maitsele, olgu selleks jõulupidu, meeskonnaüritus või kolleegi sünnipäev. Ürituse ajal saad oma kolleegidega aega veeta hubases rustikaalse välimusega lounge ruumis. Kokku saame võõrustada kuni 50 inimest ning soovi korral pakume ka üritustele toitlustust.

 

Escape Room Factory Seikluskeskuses on industriaal stiilis baar, kus saab endale tellida suurepäraseid kokteile. Võimaldame ka tellida üritusele lauale endale meelepäraseid jooke juba ette. 

 

Põgenemismängud pakuvad suurepärast võimalust kogeda midagi täiesti uut. See maagiline meelelahutusvorm toob kokku ka kõige kaugemad sõbrad ja tuttavad muutes sünnipäeva tähendust nii ajas kui ka ruumis.

 

Firmaürituste pidamine Escape Room Factorys on väga mitmekülgne. Meie keskuses on kolm erinevat põgenemistuba, seiklusrohke põnevusmäng X-Maze ning üheksa rajaline seikluspark. Kõiki meie teenuseid saab kombineerida vastavalt Teie soovidele.

 

Firmaürituse broneerimiseks saate meile kirjutada või helistada. Leiame just Teie firmale sobiva lahenduse, et pidada üks meeldejääv üritus Escape Room Factorys.

 

Tutvu ka meie poolt pakutavate pakettidega ehk leiad just sealt omale sobiva lahenduse, et pidada üks meeldejääv firmaüritus Escape Room Factorys.

Lisaks hoia silm peal meie eripakkumistel ning sotsiaalmeedia kontodel.

 

Soovid oma üritusele ka toitlustust?

 

Tutvu meie poolt pakutava toitlustus menüüga siin – toitlustus.pdf

NB! Toitlustuse soovid tuleb edastada meile 3 tööpäeva ennem üritust.

 

Põgenemismängud

 

Põgenemismäng on mõistatuspõhine keskkond, kus tuleb leida vihjeid, lahendada mõsitatusi ja suhelda oma meeskonnakaaslastega ruumist pääsemiseks. Kõik põgenemistoad on meie keskuses täiesti erinevate temaatikatega.

Üldiselt mängitakse põgenemismänge väikestes rühmades lõbusa ajaveetmisena. Ühe mängu kestvus on ligikaudu 60 minutit. Üha enam ei ole eesmärk ruumist põgeneda, vaid saavutada mõni muu eesmärk, näiteks mõne teoreetilise sündmuse ärahoidmine või kuriteo lahendamine.

 

Seikluspark

 

Seikluspark paneb proovile nii sinu füüsilised võimed kui ka tasakaalu. Tule ja läbi seikluspargi 9 rada otse Escape Room Factory Meelelahutuskeskuse kohal.
Inštruktaas tehakse ronijatele kohapeal. Ohutuks seikluseks varustame ronijaid rakmetega.

 

X-Maze

 

X-Maze mängus saab igat etteantud ülesannet lahendada üks valikuline meeskonna liige, kes valitakse välja enne ülesande sooritamist. Meie anname vaid aimu, milline võib olla ruumis olev ülesanne. Ülesandeid sooritades kogute X – märgiseid, mille eest saate lõpukambris ühise ülesande sooritamiseks vajalike sekundeid.

Iga X märgis annab teie meeskonnale 5 sekundit, et lõpukambris lahendada ülesanne ja teenida väärikas punktiskoor.
Kes kogub kõige enam sedeleid hooaja jooksul ning suudab püsida edetabelis saab ka premeeritud!

Kontaktivorm

Võta meiega ühendust!

Päringuvorm:

Copy link
Powered by Social Snap